Dodaj swojej skórze kolagenu

dzięki wypełnieniu hydroksyapatytem wapnia

Wypełniacz o przedłużonym działaniu, występuje naturalnie w przyrodzie, jest także składnikiem kości i zębów, stanowiąc ich swoiste „rusztowanie”.

Efekt wypełnienia uzyskiwany jest dzięki przyrostowi naturalnego kolagenu w skórze. Idealny do modelowania konturu twarzy.
Z wiekiem wraz z utratą nawilżenia skóra staje się mniej elastyczna i napięta. Jednocześnie cienkie warstwy tłuszczu zlokalizowane pod skórą, niezbędne do utrzymania jej sprężystości i gładkości, stopniowo rozpadają się. Po podaniu preparatu, w miejscu wstrzyknięcia jego cząsteczki tworzą „rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych.

Zabieg zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę bez nadmiernego dodawania objętości. To bardzo bezpieczny i naturalny zabieg medycyny estetycznej.

Zastosowanie:
  • wymodelowanie i poprawa owalu twarzy
  • likwidacja bruzd nosowo-wargowych
  • uniesienie kącików ust
  • wypełnienie zapadniętych policzków i skroni
  • wymodelowanie kształtu brody.
Przeciwskazania
  • aktywne choroby autoimmunologiczne,
  • infekcje bakteryjne i wirusowe w miejscu wstrzyknięcia
  • ciąża oraz karmienie piersią.

Pytania i odpowiedzi

Hydroksyapatyt to minerał występujący naturalnie w przyrodzie, jest także składnikiem kości i zębów, stanowiąc ich swoiste „rusztowanie”. W medycynie estetycznej  to wypełniacz o przedłużonym działaniu.

Efekt wypełnienia uzyskiwany jest dzięki przyrostowi naturalnego kolagenu w skórze. Idealny do modelowania konturu twarzy.

Zabieg zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę bez nadmiernego dodawania objętości. Po podaniu preparatu, w miejscu wstrzyknięcia jego cząsteczki tworzą „rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych.

Cennik

1. Zabieg hydroksyapatytem wapnia do uzgodnienia

Zabieg przeprowadzi

Lek. med. Anna Zielnica-Bukład

13 440 32 20, +48 502 501 002
konsyliumestetyka@konsylium.sanok.pl

Odzwiedź nasze
social media


1. Polub nas na facebooku
facebook.pl/konsyliumestetyka
2. Przejrzyj nasz Instagram
instagram.com/konsyliumestetyka
3. Zobacz nasze filmiki na YT
youtube.com/konsyliumestetyka