Mezoterapia iniekcyjna urządzeniem Vital Injektor

Mezoterapia pomaga dobrać odpowiednie leki na konkretny problem - to skuteczne rozwiązanie w walce z wypadaniem włosów, redukcji celullitu i odmłodzeniu skóry.

Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych.

Jest to innowacyjny sposób na regenerację i odżywianie skóry, który zapewnia błyskawiczne, widoczne rezultaty w zakresie jej rewitalizacji.

Istotą mezoterapii jest śródskórne wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry, która uległa zmianie chorobowej lub po prostu procesom starzenia.

Poprzez dostarczenie substancji leczniczych i odżywczych do różnych partii ciała – twarzy, szyi, dekoltu, owłosionej skóry głowy, brzucha, ud, pośladków, dłoni, za pomocą iniekcji śródskórnej przeprowadzić można skuteczną profilaktykę przeciw wypadaniu włosów, tworzeniu cellitu oraz starzeniu się skóry.

Mezoterapia iniekcyjna posiada przewagę nad mezoterapią bezigłową, ponieważ podawane w skórę preparaty są mieszankami leków dostosowanych do konkretnego problemu klinicznego.

Wskazania:
 •  zmarszczki
 • nadmierne wypadanie włosów
 • nadmierna potliwość
 • likwidacja rozstępów i cellulitu
 • poprawa mikrokrążenia oraz metabolizmu komórek skóry
 • symulacja regeneracji skóry
 • eliminacja wolnych rodników
Przeciwskazania
 • zmiany zapalne lub infekcje na twarzy
 • aktywna opryszczka, świeże rany lub blizny pozabiegowe
 • ciąża i karmienie piersią
 • uczulenie na składniki preparatu
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych (w tym aspiryny)

Pytania i odpowiedzi

Istotą mezoterapii jest śródskórne wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry, która uległa zmianie chorobowej lub po prostu procesom starzenia. Poprzez dostarczenie substancji leczniczych i odżywczych do różnych partii ciała – twarzy, szyi, dekoltu, owłosionej skóry głowy, brzucha, ud, pośladków, dłoni, za pomocą iniekcji śródskórnej przeprowadzić można skuteczną profilaktykę przeciw wypadaniu włosów, tworzeniu cellitu oraz starzeniu się skóry.
Preparat zostaje podany w zależności od potrzeb w kilku do kilkunastu miejscach podlegających leczeniu.

Po zabiegu na powierzchni skóry mogą pojawić się niewielkie pęcherzyki, obrzęk lub zaczerwienienie. Objawy mogą trwać od kilku godzin do kilku dni. Najlepsze rezultaty można osiągnąć stosując 3-miesięczną kurację. W jej ramach zabiegi wykonywane są w przerwach najpierw co 7-14 dni, a później co 21-28 dni.

Zaznaczyć należy, że natychmiastowym efektem zabiegu jest rozświetlenie skóry oraz wzrost jej elastyczności i jędrności. W długotrwałym rezultacie koryguje zmarszczki, przywraca gęstość i gładkość skóry.

Cennik

1. Mezoterapia próżniowa wieloigłowa urządzeniem Vital Injector /1x/2x/3x/ 600 zł/ 1100 zł/ 1500 zł
4. Mezoterapia próżniowa wieloigłowa Vital Injector na skórę głowy /1x/2x/3x/4x/ 600 zł / 1100 zł / 1600 zł / 2000 zł

Zabieg przeprowadzi

Katarzyna Leszczyńska

+48 505 157 376
kosmetolog.konsyliumestetyka@gmail.com

Odzwiedź nasze
social media


1. Polub nas na facebooku
facebook.pl/konsyliumestetyka
2. Przejrzyj nasz Instagram
instagram.com/konsyliumestetyka
3. Zobacz nasze filmiki na YT
youtube.com/konsyliumestetyka