Konsylium Estetyka

Medycyna estetyczna na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu

Zabiegi wykonywane przez lekarza medycyny estetycznej w warunkach ambulatoryjnych, bez użycia skalpela czy narkozy nie wymagają pobytu w szpitalu oraz dłuższych okresów rekonwalescencji.
Efekty widoczne są niemalże natychmiastowo.

Medycyna estetyczna, w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej zajmuje się nieoperacyjnymi a więc nieinwazyjnymi metodami poprawiania urody. 

Dzięki naszym zabiegom zadbasz o każdą część ciała przy użyciu najnowocześniejszych preparatów (m.in. toksyna botulinowa, nici liftingujące biowchłanialne, kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia o przedłużonym działaniu, tłuszcz autoimmunologiczny, lipotransfer) i urządzeń (mezoterapia iniekcyjna urządzeniem Vital Injector, lasery frakcyjne CO2, urządzenia High-Tech).

Poznaj nasz zespół

Opinie klientów

  • "Od 7 lat regularnie korzystam z zabiegów u Pani dr Zielnicy, i stwierdzam, że na pewno nie przestanę. Mogę tylko polecić, efekty super, samopoczucie super, obsługa na najwyższym poziomie , warto oddać się w ręce Pani doktor dla efektów i dla Siebie WARTO ZROBIĆ COŚ DLA SIEBIE!!! Mezoterapia, osocze bogatopłytkowe i wiele innych wypróbowane - działa i to bardzo!"

    Joanna J.