Nici liftingujące biowchłanialene

Nici liftingujące i rewitalizujące całkowicie zrewolucjonizowały branżę medycyny estetycznej. Dzięki nim możemy pozbyć się wielu mankamentów urody.

Zlikwidować zmarszczki, wymodelować owal twarzy, rozprawić z wiotczejącą skórą. Zabieg ten ma wiele zalet i daje długotrwałe rezultaty. To najbardziej skuteczny i poszukiwany zabieg medycyny estetycznej ostatnich lat. Bez sztuczności i deformacji naturalnych kształtów twarzy.

Lifting przy zastosowaniu nici to popularna procedura odmładzania twarzy i ciała oraz poprawy jakości skóry bez interwencji chirurgicznej, niosącej ryzyko bliznowacenia.

Nici liftingujące są alternatywą dla inwazyjnego liftingu twarzy.

Nici bez haczyków służą głownie do poprawy struktury skóry i delikatnego liftingu. Natomiast nici z haczykami pozwalają na wyraźny lifting opadających mięśni i tkanek.

Jest kilka rodzajów nici różniących się materiałem, z którego zostały wykonane oraz planowanego przeznaczenia (rodzaju zmarszczek czy defektów urody na twarzy i ciele).

Wskazania:
 • zmarszczki,
 • zaburzenia konturów,
 • nawisy skórne,
 • bruzdy i fałdy skórne,
 • utrata naturalnych krągłości,
 • brak witalności,
 • asymetria wrodzona i nabyta.
Przeciwskazania:
 • ciąża i karmienie piersią,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • przed zabiegiem należy odstawić leki i suplementy rozrzedzające krew,
 • choroby skóry.

Pytania i odpowiedzi

Po wstępnej konsultacji z lekarzem należy odstawić leki i suplementy rozrzedzające krew.

Na początku lekarz nakłada krem znieczulający na twarz, a następnie implantuje nici liftingujące w konkretne miejsca na twarzy.

Po zabiegu twarz może być nieco zaczerwieniona od kłuć, jednak po kilku godzinach nieestetyczne ślady znikają. Kolejnym plusem tego zabiegu jest to, że nie ma po nim praktycznie żadnych skutków ubocznych i można go wykonywać przez cały rok.

Nici liftingujące stosowane w gabinetach medycyny estetycznej mają od 5 do 10 cm długości. Stosuje się je nie tylko w obrębie twarzy (na czole, w okolicach brwi, policzków i żuchwy), ale i ciała (w okolicach szyi, na dekolcie, na brzuchu, na piersiach, na ramionach i pośladkach).

Efekt uniesienia widoczny jest od razu i systematycznie postępuje.

Po 3 miesiącach dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu, które poprawiają gęstość i jędrność skóry.
Czas utrzymywania efektu w przypadku nici rozpuszczalnych wynosi od 1,5 do 2 lat, w zakresie przebudowy skóry nawet do 3 lat, w przypadku nici nierozpuszczalnych do 5 lat, a nawet dłużej (do 10 lat) w przypadku nici gładkich chirurgicznych.

Cennik

Nici liftingujące – różne rodzaje
1. Excellence Body / Light Lift Needle / Visage Excelled (10 nici) 2500 – 3600 zł

Zabieg przeprowadzi

Lek. med. Anna Zielnica-Bukład

13 440 32 20, +48 502 501 002
konsyliumestetyka@konsylium.sanok.pl

Odzwiedź nasze
social media


1. Polub nas na facebooku
facebook.pl/konsyliumestetyka
2. Przejrzyj nasz Instagram
instagram.com/konsyliumestetyka
3. Zobacz nasze filmiki na YT
youtube.com/konsyliumestetyka