Nowoczesny zabieg Geneo na rozświetlenie i rewitalizację skóry

Nowoczesny zabieg opatentowany przez izraelską firmę Pollogen. Geneo działa na trzech płaszczyznach – złuszcza, dotlenia oraz ożywia skórę. Jest to świetny zabieg bankietowy, dający natychmiastowy efekt rozświetlonej i zdrowej skóry.

Nawilża oraz wykazuje działanie odmładzające, napinające skórę. Innowacyjna technologia Microbubble Energy, przyśpieszająca i maksymalizująca wchłanianie substancji aktywnych w skórę. Podczas zabiegu Geneo dochodzi do efektu Bohra – zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który łatwiej transportowany jest w głąb tkanek (silne dotlenienie skóry).

Jak wygląda zabieg falą ultradźwiękową GENEO w Konsylium Estetyka?

Reakcja zachodzi pomiędzy aplikowanym na skórę pacjenta żelem zabiegowym, a musującą kapsułką zawierającą witaminy i ekstrakty roślinne. W wyniku reakcji na skórze wytwarzają się mikropęcherzyki – środowisko bogate w CO2. Podczas pękania mikropęcherzyków wytwarza się naturalny efekt Bohra – skóra staje się lepiej dotleniona, ukrwiona. Metabolizm skóry ulega przyśpieszeniu. Dochodzi do uwolnienia i wniknięcia w głębsze warstwy skóry witamin i substancji aktywnych obecnych w musującej kapsułce.

Kosmetolog dopiera indywidualnie kapsułkę z substancjami aktywnymi dostosowaną do potrzeb skóry konkretnego pacjenta. Uzupełnieniem zabiegu jest masaż skóry przy użyciu serum. W celu uzyskania długotrwałych efektów zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych.

Rodzaje zabiegów

Wskazania: Skóra tłusta z niedoskonałościami


Składniki aktywne:
Węgiel bambusowy – Silny detoks dla skóry, oczyszczenie z zanieczyszczeń, toksyn, substancji szkodliwych. Wzmacnia naturalne funkcje immunologiczne skóry. Odświeża i nawilża. Bambus wykazuję również doskonałe właściwości absorpcji substancji olejowych – idealny składnik w terapii skóry tłustej i trądzikowej.
Ekstrakt z Camu Camu – gatunek rośliny z rodziny mirtowatych, niezwykle bogaty w witaminę C, żelazo, witaminę B2 (Ryboflawina), oraz witaminę B3 (Niacynamid). Połączenie tych składników wpływa na ulepszenie reakcji obronnych skóry przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, wzmacnia metabolizm i regeneracje powłoki skórnej.
Kwas migdałowy – polecany w szczególności do cer trądzikowych. Działanie złuszczające, rozjaśniające, regulujące prawidłowe mechanizmy skórze, bakteriostatyczne.

Wskazania do zabiegu: Oznaki starzenia


Składniki aktywne:
Kwas kojowy – silny antyoksydant, pobudzenie produkcji i zagęszczaniu kolagenu w skórze, profilaktyka przedwczesnego starzenia się
Krasnorosty – algi morskie, wykazujące działanie ani – aging. Zawierają znaczną ilość peptydów, karotenoidów oraz kwasów tłuszczowych. Silne działanie antyoksydacyjne, odżywcze, oczyszczające. Antyoksydanty obecne w krasnorostach mają wpływ na zatrzymanie i opóźnienie procesów starzenia się, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.
Kwas ferulowy – antyoksydant występujący naturalnie w roślinach, spełniający funkcje ochronne. Aplikowany na skórę spowalnia proces starzenia się, poprzez ochronę przed wolnymi rodnikami.
Palmitynian retinylu – pochodna witaminy A. Palmitynian retynylu jest jednym z kluczowych antyoksydantyów o silnym działaniu przeciwstarzeniowym wykorzystywanym we współczesnej kosmetologii. Substancja aktywna o silnym działaniu regeneracyjnym. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie skóry namnażanie się, różnicowanie i wzrost komórek.

Wskazania do zabiegu: Poprawa kolorytu, rozjaśnienie skóry

Składniki aktywne:
• Kwas kojowy – silny antyoksydant, pobudzenie produkcji i zagęszczaniu kolagenu w skórze, profilaktyka przedwczesnego starzenia się
Ekstrakt z opuncji figowej – nawilża, poprawia koloryt. Silne działanie ujędrniające i stymulujące skórę
Witamina C – jeden z kluczowych antyoksydantów, silnie działanie przeciwstarzeniowe, rozjaśniające. Witamina niezbędna do prawidłowej syntezy kolagenu.
Alfa arbutyna – stosowana w rozjaśniania przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry, polecana w przypadku skóry pozbawionej blasku
Ekstrakt z marchwii – zawiera duże ilości karotenu – prowitaminy A. Wykazuje działanie rozjaśniające, nawilżające, przeciwstarzeniowe.

Wskazania do zabiegu: Rozjaśnienie i odżywienie skóry

Składniki aktywne
Octan tokoferolu (witamina E) – antyoksydant, właściwości przeciwstarzeniowe
Fosforan askorbylu (witamina C) – antyoksydant, działanie przeciwstarzeniowe, rozjaśniające
Retinol (witamina A) – silny antyoksydant, hamuje procesy starzenia się, poprawa jakości gęstości skóry
Wyciąg z dzikiej róży – wyciąg bogaty w witamina C. Działanie rozjaśniające, wyrównujące koloryt.
Kwas kojowy – silny antyoksydant, pobudzenie produkcji i zagęszczaniu kolagenu w skórze, profilaktyka przedwczesnego starzenia się

Wskazania : Skóra sucha, matowa

Składniki aktywne
Spirulina – Algi morskie, bogate w białko oraz wysokie stężenia witamin z grupy B i minerałów – cynk, żelazo, wapń, selen oraz kwasu gamma- linolenowy. Spirulina wpływa na poprawę i utrzymanie bariery hydro-lipidowej skóry, zwiększa jej odporność, elastyczność i nawilżenie.
Niacynamid (witamina B3) – właściwości opóźniające procesy starzenia się. Antyoksydant, chroni skórę przez szkodliwym wpływem środowiska. Znaczny wpływ na poprawę nawilżenia skóry, ujednolicenia kolorytu.
Kwas laktobionowy – Silnie działanie nawilżające. Kwas laktobionowy wykazuję działanie złuszczające – jest to delikatny kwas, polecany w przypadku skóry wrażliwych czy naczynkowych.

Wskazania

(w zależności od dobranej ampułki)

 • pozbawiona blasku i elastyczności skóra,
 • zmarszczki,
 • przebarwienia,
 • nierównomierny koloryt skóry,
 • skóra sucha, tłusta, trądzikowa.
Przeciwskazania
 • nowotwory i stany przed nowotworowe,
 • zaburzenia krążenia,
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • alergia na składniki preparatu,
 • ogólnoustrojowy stan zapalny oraz infekcja bakteryjna,grzybicza, wirusowa obszaru zabiegowego, podrażnienie, przerwanie ciągłości naskórka w obszarze zabiegowym,
 • zaburzenia nerwowe,
 • metalowe implanty w ciele.

Cennik

GENEO
1. Cena za 1 zabieg 280 zł
2. Pakiet 3 zabiegi 770 zł

Zabieg przeprowadzi

Katarzyna Leszczyńska

+48 505 157 376
kosmetolog.konsyliumestetyka@gmail.com

Odzwiedź nasze
social media


1. Polub nas na facebooku
facebook.pl/konsyliumestetyka
2. Przejrzyj nasz Instagram
instagram.com/konsyliumestetyka
3. Zobacz nasze filmiki na YT
youtube.com/konsyliumestetyka